Výběrové řízení na pracovní pozici: Obsluha recepce/muzejního obchodu

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Ředitel Muzea východních Čech v Hradci Králové vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici: Obsluha recepce/muzejního obchodu

Zařazení dle platných předpisů je v 8. platové třídě.

Náplň práce:

• Obsluha recepce – prodej vstupenek, vyřizování telefonátů, podávání základních informací návštěvníkům, recepční servis pro zaměstnance.
  • Obsluha muzejního obchodu – prodej upomínkových předmětů, podílení se na výběru nových prodejních produktů k jednotlivým výstavám, podávání základních informací návštěvníkům.

Požadujeme:

• středoškolské vzdělání
  • základní znalosti a dovednosti práce s PC
  • schopnost samostatné práce, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita
  • komunikativnost, příjemné vystupování
  • základní znalost AJ nebo NJ
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

• zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • HPP (1,0)
  • přátelský pracovní kolektiv v atraktivním prostředí
  • pět týdnů dovolené, pět dnů indispozičního volna, volné vstupy do objektů muzeí a galerií
  • příspěvek na stravné
  • angličtina na pracovišti

Doba trvání pracovního poměru:

Předpokládaný nástup 1. 3. 2024 nebo dle dohody. Pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok s možností prodloužení.

Přihláška musí obsahovat:

• samostatnou přihlášku k výběrovému řízení (jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo dokladu o povolení k pobytu, datum a podpis uchazeče)
  • souhlas se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění pro účely personálního výběrového řízení
  • strukturovaný životopis
  • výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (dočasně lze nahradit čestným prohlášením)
  • kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky k výběrovému řízení doručte v zalepené obálce označené „obsluha recepce/obchodu“ na adresu Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové 500 03 nebo zašlete elektronicky na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 15. 2. 2024.

Bližší informace podá Bc. Kateřina Ježková, tel. č. 702 216 327.

Vybraní uchazeči budou přizvání k ústnímu pohovoru.

MVČ si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, pokud nebude vybrán vhodný uchazeč.

Číst 1379 krát Naposledy změněno %AM, %16 %401 %2024 %09:%úno