Oddělení ochrany a dokumentace sbírkových předmětů

Oddělení ochrany a dokumentace sbírkových předmětů plní úkoly v oblasti všech hlavních činností MVČ, které se dotýkají práce se sbírkou. Řídí a koordinuje správu, evidenci a dokumentaci v rámci všech sbírkotvorných oddělení muzea, řídí systém ukládání a činnosti v oblasti prevence a ochrany sbírek, zajišťuje obrazovou dokumentaci sbírkových předmětů, terénní obrazovou dokumentaci a dokumentaci činnosti muzea.

Vedoucím oddělení ochrany a dokumentace sbírkových předmětů je Jaroslav Zámečník, DiS..
Vedoucí pracoviště ochrany sbírkových předmětů je Dana Barvová – konzervátorka-restaurátorka
  • Jaroslav Zámečník, DiS.
    vedoucí oddělení ochrany a dokumentace sbírkových předmětů

• Dana Barvová
    vedoucí pracoviště ochrany sbírkových předmětů, konzervátorka-restaurátorka

• Bc. Andrea Černá