4. SALON VÝCHODOČESKÉ FOTOGRAFIE

15. 2. 2014 - 6. 4. 2014 | Vrcholová regionální přehlídka, která by ráda veřejnosti i odborníkům představila kvalitní současnou fotografickou tvorbu autorů z východních Čech.

VÝSTAVA JE OTEVŘENA

do 6. dubna 2014 denně mimo pondělí vždy od 9.00 do 17.00 hodin

Mareš Jaroslav, Na cestě
V posledních letech stále častěji zaznívaly z řad vyspělých fotoamatérů požadavky na uspořádání jakési vrcholové regionální přehlídky, kde by se mohli vymanit z letitého systému hodnocení fotosoutěží spojených s diktátem témat, formátu, počtů, adjustace … Z těchto důvodů se pořadatelé rozhodli pro již 4. Salon východočeské fotografie 2014, který by rád veřejnosti i odborníkům představil kvalitní současnou fotografickou tvorbu autorů z východních Čech. Vedle již známých profesionálních tvůrců starší generace, kterými bezesporu jsou, Petr Moško z Pardubic, Karel Hník z Vrchlabí a Radek Lepka z Lanškrouna se na 4. Salonu východočeské fotografie 2014 představí profesionální fotografové i zkušení amatéři. 

Göttlichová Kateřina, Emoce 1
Salon východočeské fotografie 2014 pořádá Impuls Hradec Králové, centrum podpory uměleckých aktivit ve spolupráci s Muzeem východních Čech v Hradci Králové a Volným sdružením východočeských fotografů v Hradci Králové.
Seznam vystavujících autorů, katalog výstavy v pdf, a ukázky fotografií: www.impulshk.cz