JAK POZOROVAT PŘÍRODU

8. 6. 2014 - Náhradní termín v květnu zrušené akce. Netradiční muzejní neděle Vás naučí během přírodovědné vycházky poznávat přírodu ve městě. Zjistíme společně, jak pozorovat ptáky a zvířata hradeckých parků.

 

MUZEJNÍ NEDĚLE SE USKUTEČNÍ

v neděli 8. června 2014 od 9 do 11 a od 13 do 15 hodin. Akce se bude konat i v případě nepříznivého počasí, v tomto případě účastníci navštíví depozitář přírodovědeckého oddělení.
Netradiční muzejní neděle Vás naučí během přírodovědné vycházky do Šimkových sadů a parků v okolí muzea poznávat přírodu ve městě pod vedením zoologa Mgr. Josefa Hotového. Zjistíme společně, jak pozorovat ptáky a živočichy, kteří se ukrývají v zeleni našeho města. Doporučujeme pro děti od 6 let. Dobrá obuv a oblečení do přírody podmínkou.
JAK POZOROVAT PŘÍRODU - letáček

TERMÍN

neděle 8. června 2014
od 9.00-11.00 a 13.00-15.00 hodin 

VSTUPNÉ

60 Kč, doprovod 30 Kč

OBJEDNÁVKY

na telefonu: 495 512 391
nebo e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Vzhledem k omezené kapacitě dětského ateliéru doporučujeme se na muzejní neděli objednat předem. Prosíme též, aby v případě, že se po objednání nemůžete zúčastnit, o odhlášní prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Uvolníte tak místo dalším zájemcům. Děkujeme za pochopení.
Královéhradecký kraj
Realizováno za finanční podpory 
Královéhradeckého kraje.