Organizační struktura

Ekonomické oddělení

Komplexně koordinuje finanční a rozpočtovou politiku, podílí se na zajištění rovnováhy finančních zdrojů a potřeb muzea, zároveň odpovídá za koordinaci a plnění úkolů muzea v oblasti finančního hospodaření a investičního rozvoje. Plní komplexním způsobem úkoly spojené s řízením správy rozpočtu, finančního hospodaření, zabezpečuje agendu účetnictví, personalistiky, správy majetku a další činnosti ekonomického charakteru s výjimkou veřejných zakázek, avšak poskytuje součinnost referentce veřejných zakázek a referentce spisové služby, které jsou povinny poskytovat součinnost ekonomickému oddělení.

• Bc. Michal Jachim
    vedoucí ekonomického oddělení, rozpočtář