Výběrové řízení na pozici: Pokladní Muzea války 1866 na Chlumu

Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové 500 01, vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Pokladní Muzea války 1866 na Chlumu:

Náplň práce:

• Obsluha muzejního obchodu – prodej upomínkových předmětů
  • Obsluha recepce – prodej lístků, vyřizování telefonátů, podávání základních informací, vedení evidence návštěvnosti muzea a rozhledny
  • v návaznosti na svoji profesi vykonává další práce dle potřeby přímého nadřízeného
  • udržovat pořádek na svěřeném pracovišti

Požadujeme:

• středoškolské vzdělání
  • základní znalosti a dovednosti práce s PC
  • schopnost samostatné práce, pečlivost, zodpovědnost
  • komunikativnost, příjemné vystupování
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
  • praxe v oboru výhodou
  • řidičský průkaz výhodou

Nabízíme:

• zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • HPP (1,0) popřípadě možnost zkráceného úvazku
  • výuka AJ na pracovišti
  • přátelský pracovní kolektiv v atraktivním prostředí
  • pět týdnů dovolené, tři dny indispozičního volna, stravenky, volné vstupy do objektů muzeí a galerií

Doba trvání pracovního poměru:

Předpokládaný nástup 1. 1. 2022 nebo dle dohody. Pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok s možností prodloužení. Zaškolení v průběhu 12/2021.

Přihláška musí obsahovat:

• samostatnou přihlášku k výběrovému řízení (jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo dokladu o povolení k pobytu, datum a podpis uchazeče)
  • souhlas se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění pro účely personálního výběrového řízení
  • strukturovaný životopis
  • výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (dočasně lze nahradit čestným prohlášením)
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky k výběrovému řízení doručte v zalepené obálce označené ,,POKLADNÍ´´ na adresu Muzeum východních Čech v Hradci Králové, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové 500 01 nebo zašlete elektronicky na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 15.11.2021. Bližší informace podá vedoucí Muzea války 1866 Mgr. Jan Hrubecký, tel. č. 731562419.

MVČ si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, pokud nebude nalezen vhodný uchazeč.